تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۸:۱۱ سه شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
Language : FA |
خانه / آئین نامه پوشش برادران

آئین نامه پوشش برادران

آیین نامه پوشش و شئونات دانشجوئی پسران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر»

دانشجوی گرامی:

ضمن توصیه به پرهیز از پوشیدن لباس هائی که به تقلید از فرهنگ بیگانگان و مغایر با شئونات دانشجوئی و اجتماعی می باشد، توجه جنابعالی را به موارد ذیل معطوف می داریم:

۱- لباس باید ساده و معمولی باشد و استفاده از لباس های تنگ و چسبان، نازک، پیراهن آستین کوتاه (کوتاه تر از آرنج)، یقه باز، رنگ های زننده و پوشیدن لباس های مارک دار و علائم پوچ و مستهجن مجاز نمی باشد.

۲- مو و محاسن باسیتی ساده، کوتاه، مرتب و عاری از هرگونه سبک و مدل جلف و غیر متعارف باشد.

۳- استفاده نمودن از انگشتر، دستبند و گردنبند غیر شرعی و کفش نامناسب ممنوع می باشد.

۴- از آنجایی که استعمال دخانیات امری مغایر با اهداف تعلیم و تربیت بوده و دارای زیان های فراوان اجتماعی و جسمی و روانی است، خودداری از کشیدن سیگار در کلیه اماکن دانشگاه ضروری و مبادرت به آن تخلف محسوب می شود.

۵- به منظور جلوگیری از ورود افراد متفرقه به محیط دانشگاه همراه داشتن کارت دانشجویی در محیط آموزشی و ارائه آن به مسئولین ذیصلاح الزامی است.

۶- دانشجویان گرامی موظفند گفتار و رفتار، نظم و شئول اسلامی را رعایت نموده و از اختلال و ارتباط نامناسب دختر و پسر پرهیز نمایند.

۷- همراه داشتن فیلم، عکس، CD و موسیقی غیر مجاز و پخش و نمایش آن از طریق وسایل صوتی و تصویری مانند تلفن همراه، لب تاپ، رایانه و غیره ممنوع می باشد.

۸- سوء استفاده از تلفن همراه شامل روشن بودن در کلاس درس، ارسال پیامک، ایجاد مزاحمت، ارسال بلوتوث و همچنین گرفتن فیلم و عکس غیر مجاز ممنوع می باشد.

۹- فیلم برداری و عکاسی با دوربین و تلفن همراه در محیط دانشگاه بدون هماهنگی و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاحخلافمقررات می باشد.

۱۰- برای حفظ شئونات دانشجوئی لازم است برادران در ردیف های جلو و خواهران در ردیف های بعدی و یا خواهران در یک طرف و برادران در طرف دیگر کلاس درس وسرویس های ایاب وذهاب دانشجوئی بنشینند.

۱۱- رعایت نمودن مقررات فوق برای تمام مدت تحصیل و در محیط داخل و پیرامون دانشگاه، موسسات تابعه، محیط های کارآموزی، اردوهای دانشجویی، سرویس های ایاب و ذهاب و خوابگاه دانشجویی و موارد مشابه الزامی می باشد.

۱۲- در صورتی که دانشجویی موارد فوق را رعایت ننماید، دانشگاه مجاز خواهد بود از ورود به دانشگاه ممانعت نموده و یا پس از تذکرات لازم،اورا بعنوان متخلف به کمیته انضباطی دانشجویی معرفی نماید.

امید است با اتکال به پروردگار متعال و به پشتوانه ایمان، در امر خودسازی معنوی و طی مدارج علمی تا رسیدن به مرحله کمال موفق و پیروز باشید.

اداره حراست وحفاظت فیزیکی دانشگاه