نرم افزار جاجمع تحت وب بهسا
خانه / آئین نامه پوشش برادران

آئین نامه پوشش برادران

آيين نامه پوشش و شئونات دانشجوئي پسران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خميني شهر»

دانشجوي گرامي:

ضمن توصيه به پرهيز از پوشيدن لباس هائي كه به تقليد از فرهنگ بيگانگان و مغاير با شئونات دانشجوئي و اجتماعي مي باشد، توجه جنابعالي را به موارد ذيل معطوف مي داريم:

۱- لباس بايد ساده و معمولي باشد و استفاده از لباس هاي تنگ و چسبان، نازك، پيراهن آستين كوتاه (كوتاه تر از آرنج)، يقه باز، رنگ هاي زننده و پوشيدن لباس هاي مارك دار و علائم پوچ و مستهجن مجاز نمي باشد.

۲- مو و محاسن باسيتي ساده، كوتاه، مرتب و عاري از هرگونه سبك و مدل جلف و غير متعارف باشد.

۳- استفاده نمودن از انگشتر، دستبند و گردنبند غير شرعي و كفش نامناسب ممنوع مي باشد.

۴- از آنجايي كه استعمال دخانيات امري مغاير با اهداف تعليم و تربيت بوده و داراي زيان هاي فراوان اجتماعي و جسمي و رواني است، خودداري از كشيدن سيگار در كليه اماكن دانشگاه ضروري و مبادرت به آن تخلف محسوب مي شود.

۵- به منظور جلوگيري از ورود افراد متفرقه به محيط دانشگاه همراه داشتن كارت دانشجويي در محيط آموزشي و ارائه آن به مسئولين ذيصلاح الزامي است.

۶- دانشجويان گرامي موظفند گفتار و رفتار، نظم و شئول اسلامي را رعايت نموده و از اختلال و ارتباط نامناسب دختر و پسر پرهيز نمايند.

۷- همراه داشتن فيلم، عكس، CD و موسيقي غير مجاز و پخش و نمايش آن از طريق وسايل صوتي و تصويري مانند تلفن همراه، لب تاپ، رايانه و غيره ممنوع مي باشد.

۸- سوء استفاده از تلفن همراه شامل روشن بودن در كلاس درس، ارسال پيامك، ايجاد مزاحمت، ارسال بلوتوث و همچنين گرفتن فيلم و عكس غير مجاز ممنوع مي باشد.

۹- فيلم برداري و عكاسي با دوربين و تلفن همراه در محيط دانشگاه بدون هماهنگي و اخذ مجوز از مراجع ذيصلاحخلافمقررات مي باشد.

۱۰- براي حفظ شئونات دانشجوئي لازم است برادران در رديف هاي جلو و خواهران در رديف هاي بعدي و يا خواهران در يك طرف و برادران در طرف ديگر كلاس درس وسرويس هاي اياب وذهاب دانشجوئي بنشينند.

۱۱- رعايت نمودن مقررات فوق براي تمام مدت تحصيل و در محيط داخل و پيرامون دانشگاه، موسسات تابعه، محيط هاي كارآموزي، اردوهاي دانشجويي، سرويس هاي اياب و ذهاب و خوابگاه دانشجويي و موارد مشابه الزامي مي باشد.

۱۲- در صورتي كه دانشجويي موارد فوق را رعايت ننمايد، دانشگاه مجاز خواهد بود از ورود به دانشگاه ممانعت نموده و يا پس از تذكرات لازم،اورا بعنوان متخلف به كميته انضباطي دانشجويي معرفي نمايد.

اميد است با اتكال به پروردگار متعال و به پشتوانه ايمان، در امر خودسازي معنوي و طي مدارج علمي تا رسيدن به مرحله كمال موفق و پيروز باشيد.

اداره حراست وحفاظت فيزيكي دانشگاه